KS II Łozina – mecze, wyniki i tabela
KS II Łozina – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Oleśnica – dane aktualizowane automatycznie.
KIŁ
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
9Pozycja
24Mecze
9Wygrane
3Remisy
12Porażki
63:60Bramki
+3Bilans
30Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Pogoń Syców
PS
3:0
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
2:6
SS Sokół Sokołowice
P
Polonia Grabowno Wielkie
PG
7:2
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
1:1
GS Grom Szczodrów
R
Dąb Pruszowice
5:2
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
12:1
OI Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
W
KS II Łozina
KI
1:2
Piast Dobrzeń
P
AP II Oleśnica
AI
1:6
KI KS II Łozina
W
Iskra Pasikurowice
IP
0:2
KI KS II Łozina
W
KS II Łozina
KI
1:3
KB KS Boguszyce Osiedle (Boguszyce)
P
Burza Godzieszowa
4:2
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
1:2
WS Widawa Stradomia
P
KS II Łozina
KI
1:1
PS Pogoń Syców
R
Sokół Sokołowice
SS
0:3
KI KS II Łozina
W
KS II Łozina
KI
3:0
PG Polonia Grabowno Wielkie
W
Grom Szczodrów
GS
4:3
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
3:2
Dąb Pruszowice
W
Orzeł II Pawłowice (Wrocław)
OI
2:3
KI KS II Łozina
W
Piast Dobrzeń
2:0
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
7:2
AI AP II Oleśnica
W
KS II Łozina
KI
1:2
IP Iskra Pasikurowice
P
KS Boguszyce Osiedle (Boguszyce)
KB
6:1
KI KS II Łozina
P
KS II Łozina
KI
3:3
Burza Godzieszowa
R
Widawa Stradomia
WS
1:3
KI KS II Łozina
W
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KBKS Boguszyce Osiedle (Boguszyce) | 24 | 22 | 1 | 1 | 128 | 36 | +92 | 67 |
| 2 | PSPogoń Syców | 24 | 17 | 3 | 4 | 88 | 30 | +58 | 54 |
| 3 | WSWidawa Stradomia | 24 | 13 | 7 | 4 | 63 | 38 | +25 | 46 |
| 4 | Dąb Pruszowice | 24 | 12 | 3 | 9 | 72 | 52 | +20 | 39 |
| 5 | SSSokół Sokołowice | 24 | 10 | 4 | 10 | 59 | 64 | -5 | 34 |
| 6 | Piast Dobrzeń | 24 | 8 | 7 | 9 | 47 | 65 | -18 | 31 |
| 7 | IPIskra Pasikurowice | 24 | 9 | 4 | 11 | 58 | 58 | 0 | 31 |
| 8 | GSGrom Szczodrów | 24 | 8 | 6 | 10 | 57 | 66 | -9 | 30 |
| 9 | KIKS II Łozina | 24 | 9 | 3 | 12 | 63 | 60 | +3 | 30 |
| 10 | Burza Godzieszowa | 24 | 8 | 3 | 13 | 64 | 69 | -5 | 27 |
| 11 | PGPolonia Grabowno Wielkie | 24 | 8 | 2 | 14 | 49 | 62 | -13 | 26 |
| 12 | AIAP II Oleśnica | 24 | 6 | 2 | 16 | 51 | 94 | -43 | 20 |
| 13 | OIOrzeł II Pawłowice (Wrocław) | 24 | 3 | 1 | 20 | 39 | 144 | -105 | 10 |
O drużynie
- Drużyna
- KS II Łozina
- Miasto
- Łozina
- Rozgrywki
- Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 14:39
Najczęstsze pytania o KS II Łozina
Kiedy KS II Łozina rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
KS II Łozina rozegrał ostatni mecz 20.06.2026 na wyjeździe z drużyną Pogoń Syców. Spotkanie zakończyło się porażką 0:3.
Które miejsce zajmuje KS II Łozina w tabeli?
KS II Łozina zajmuje 9. miejsce w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III z dorobkiem 30 pkt po 24 meczach (9 zwycięstw, 3 remisów, 12 porażek).
Jaka jest ostatnia forma KS II Łozina?
W ostatnich 5 meczach KS II Łozina zanotował 0 zwycięstw, 1 remisów i 4 porażek.
Ile bramek strzelił KS II Łozina w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 KS II Łozina strzelił 63 bramek i stracił 60 (bilans bramkowy +3).
Kto prowadzi w tabeli Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III?
Liderem Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III jest KS Boguszyce Osiedle (Boguszyce) z dorobkiem 67 pkt. KS II Łozina traci do lidera 37 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo KS II Łozina w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo KS II Łozina w sezonie 2025/2026 to 12:1 z drużyną Orzeł II Pawłowice (Wrocław) (17.05.2026).
Jak KS II Łozina radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie KS II Łozina ma bilans 4-3-5 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 5-0-7.
W jakiej lidze gra KS II Łozina?
KS II Łozina występuje w rozgrywkach Klasa B 2025/2026, grupa: Wrocław III w sezonie 2025/2026.