Barycz II Sułów – mecze, wyniki i tabela
Barycz II Sułów – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Oleśnica – dane aktualizowane automatycznie.
BIS
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
1Pozycja
30Mecze
26Wygrane
4Remisy
0Porażki
136:27Bramki
+109Bilans
82Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Barycz II Sułów
BI
6:1
OB Olimpia Bukowinka
W
Wiwa Goszcz
WG
3:4
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
7:2
PC Pogoń Cieszków
W
Plon Gądkowice
0:4
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
7:1
LK LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
W
Polonia II Trzebnica
1:5
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
4:0
Barycz Milicz
W
Sokół Wielka Lipa
SW
2:2
BI Barycz II Sułów
R
Barycz II Sułów
BI
6:2
Dolpasz Skokowa
W
Perła Węgrów
PW
0:5
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
2:0
LK LKS Krościna Wielka
W
Bór Oborniki Śląskie
BO
0:1
BI Barycz II Sułów
W
Orzeł Prusice
0:4
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
5:1
SW Sparta Wszemirów
W
Lotnik Twardogóra
LT
2:4
BI Barycz II Sułów
W
Olimpia Bukowinka
OB
0:8
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
4:3
WG Wiwa Goszcz
W
Pogoń Cieszków
PC
1:5
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
4:0
Plon Gądkowice
W
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
LK
1:6
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
9:0
Polonia II Trzebnica
W
Barycz Milicz
2:3
BI Barycz II Sułów
W
Barycz II Sułów
BI
6:1
SW Sokół Wielka Lipa
W
Dolpasz Skokowa
0:0
BI Barycz II Sułów
R
Barycz II Sułów
BI
7:0
PW Perła Węgrów
W
LKS Krościna Wielka
LK
1:1
BI Barycz II Sułów
R
Barycz II Sułów
BI
1:0
BO Bór Oborniki Śląskie
W
Barycz II Sułów
BI
4:2
Orzeł Prusice
W
Sparta Wszemirów
SW
1:1
BI Barycz II Sułów
R
Barycz II Sułów
BI
11:0
LT Lotnik Twardogóra
W
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BIBarycz II Sułów | 30 | 26 | 4 | 0 | 136 | 27 | +109 | 82 |
| 2 | LKLKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) | 30 | 23 | 2 | 5 | 118 | 41 | +77 | 71 |
| 3 | Orzeł Prusice | 30 | 21 | 4 | 5 | 123 | 60 | +63 | 67 |
| 4 | Dolpasz Skokowa | 30 | 21 | 4 | 5 | 112 | 49 | +63 | 67 |
| 5 | BOBór Oborniki Śląskie | 30 | 18 | 5 | 7 | 94 | 47 | +47 | 59 |
| 6 | WGWiwa Goszcz | 30 | 16 | 2 | 12 | 98 | 73 | +25 | 50 |
| 7 | SWSparta Wszemirów | 30 | 15 | 5 | 10 | 97 | 62 | +35 | 50 |
| 8 | Barycz Milicz | 30 | 14 | 5 | 11 | 94 | 78 | +16 | 47 |
| 9 | PCPogoń Cieszków | 30 | 11 | 2 | 17 | 85 | 96 | -11 | 35 |
| 10 | Polonia II Trzebnica | 30 | 9 | 3 | 18 | 69 | 103 | -34 | 30 |
| 11 | Plon Gądkowice | 30 | 9 | 3 | 18 | 49 | 100 | -51 | 30 |
| 12 | LTLotnik Twardogóra | 30 | 9 | 2 | 19 | 57 | 100 | -43 | 29 |
| 13 | PWPerła Węgrów | 30 | 8 | 3 | 19 | 60 | 101 | -41 | 27 |
| 14 | OBOlimpia Bukowinka | 30 | 4 | 6 | 20 | 51 | 135 | -84 | 18 |
| 15 | SWSokół Wielka Lipa | 30 | 4 | 3 | 23 | 36 | 124 | -88 | 15 |
| 16 | LKLKS Krościna Wielka | 30 | 3 | 5 | 22 | 51 | 134 | -83 | 14 |
Inne sezony Barycz II Sułów
O drużynie
- Drużyna
- Barycz II Sułów
- Miasto
- Sułów
- Rozgrywki
- Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 14:39
Najczęstsze pytania o Barycz II Sułów
Kiedy Barycz II Sułów rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Barycz II Sułów rozegrał ostatni mecz 13.06.2026 u siebie z drużyną Olimpia Bukowinka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 6:1.
Które miejsce zajmuje Barycz II Sułów w tabeli?
Barycz II Sułów zajmuje 1. miejsce w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II z dorobkiem 82 pkt po 30 meczach (26 zwycięstw, 4 remisów, 0 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Barycz II Sułów?
W ostatnich 5 meczach Barycz II Sułów zanotował 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek.
Ile bramek strzelił Barycz II Sułów w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Barycz II Sułów strzelił 136 bramek i stracił 27 (bilans bramkowy +109).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II?
Barycz II Sułów jest liderem tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II z dorobkiem 82 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Barycz II Sułów w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Barycz II Sułów w sezonie 2025/2026 to 11:0 z drużyną Lotnik Twardogóra (16.08.2025).
Jak Barycz II Sułów radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Barycz II Sułów ma bilans 15-0-0 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 11-4-0.
W jakiej lidze gra Barycz II Sułów?
Barycz II Sułów występuje w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Wrocław II w sezonie 2025/2026.
Jak Barycz II Sułów wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Barycz II Sułów zajął 1. miejsce (Klasa B 2024/2025, grupa: Wrocław II) z dorobkiem 59 pkt.